Spegel sekelskifte 1900

396363

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, Louis XVI-stil, fasettslipat glas, bronserad, bordets skiva med imitationsmåleri, mått spegel ca 177x97, konsolbord höjd ca 41, 36x95 cm

Nedre dekorornament med lagning, spegelglas med fläckor, slitage

Speglar

Rum 16

Spegel sekelskifte 1900

Budhistorik (10 bud)
2652621
3 200
2649913
2649912
2649911
1 600
2649910

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.