Herrbetjänt Italien

396361

BREVETTATO, herrbetjänt, Italien, 1900-talets senare del, på hjultrissor, märkt FR, Brevettato, made in Italy, höjd ca 106 cm

Smärre slitage

Rum 12

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (9 bud)
2656707
950
2649245
900
2648976
850
2649244
850
2648976
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.