Borgila silverask

396355

ATELJÉ BORGILA, lockask, sterlingsilver, lock med skiva i blodstensmalm, invändigt förgylld, stämplad "Borgila sterling" samt kontrollstämplar, höjd ca 4, diameter 7,5 cm

Smärre repor

Silver

Monter 11

Borgila silverask

Budhistorik (19 bud)
2656726
2 800
2656700
2 600
2656725
2 600
2656700
2 400
2651216

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.