Korgstolar 1900-talets andra hälft

396353

KORGSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, lösa textilklädda plymåer, höjd 95, 75x80 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Temaauktion, Sommar

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

2655022
2647707
450
2647706
2647705

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.