Biosoffa 1900-talets andra hälft

396352

BIOSOFFA, 1900-talets andra hälft, röd textil och stål, fällbara sitsar, kan skruvas isär, höjd ca 85, 170x70 cm

Bruksslitage, ett armlän saknas

Budhistorik (1 bud)

2655066
2016-07-16 23:02:14

2016-07-18 kl 19:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.