Peter Freudenthal färgserigrafi

396350

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad P Freudenthal 1969, 129/250, färgserigrafi, bladmått ca 42x48 cm

Gulnader

Fack 32

Budhistorik

2016-07-18 kl 16:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.