Collier och armband med granater

396349

COLLIER, ARMBAND, silver, granater, bär stämplar, collier längd ca 43, armband ca 17 cm, totalvikt 52 g

Granater sakns i armband, bär spår av förgyllning

Guld/Smycken, Silver

Monter 20

Budhistorik (6 bud)
2662837
2657935
2655976
650
2655974
600
2655973
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.