Roberto Matta litografi

396348

ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 32/100, litografi, ca 88x65 cm

Gulnader/fläckar

Tavelvagn 32

Roberto Matta litografi
Budhistorik (22 bud)
2656896
4 200
2656900
4 200
2656896
2656898
3 800
2656896
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.