Ulf Gripenholm litografi

396345

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, 34/360, färglitografi, ca 34x41 cm

Fack 28

Ulf Gripenholm litografi

Budhistorik (13 bud)
2656499
2656498
950
2656496
900
2656497
850
2656496

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.