Roland Svensson

396344

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Vårskytte", samt "Svartlösa", signerad och daterad Roland S, ca 12x16 och 9x16 cm (samramade) resp 35x29 cm

Gulnader

Fack 22

Roland Svensson

Budhistorik (14 bud)
2656647
1 600
2655734
2656646
1 400
2655734
1 300
2656645

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.