YRJÖ EDELMANN

396340

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Rum 9

YRJÖ EDELMANN
Budhistorik (8 bud)
2657378
2657377
950
2657341
900
2657023
850
2651988

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.