Yrjö Edelmann digital print

396339

YRJÖ EDELMANN (1941- 2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print

Budhistorik (16 bud)
2656671
1 300
2656285
2656196
2656284
2656196

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.