Lena A Linderholm färglitografi

396338

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Budhistorik (17 bud)
2658559
2658558
2658549
2658557
2658549
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.