Lena Linderholm färglitografi

396337

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2657546
850
2657343
2656384
650
2655921
500
2655919

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.