Ulrica Hydman Vallien färglitografier

396335

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera

Oramade

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

2657475
1 300
2651211
2656508
2651211

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.