Jockum Nordström färglitografi

396334

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 192/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

2658049
4 400
2657255
4 200
2656621
2649525

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.