JOCKUM NORDSTRÖM

396333

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 146/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 13

JOCKUM NORDSTRÖM
Budhistorik (8 bud)
2656619
2656185
2 800
2656182
2656074
2655510

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.