Ulrica Hydman Vallien

396332

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (5 bud)
2656680
2656679
750
2656678
700
2655739
500
2647799
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.