Jan Håfström färglitografi

396331

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Rum 9

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2647860
2 400
2656243
2647860
2647837
2647834
700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.