Lena A Linderholm

396329

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Lena A Linderholm

Budhistorik (7 bud)
2656840
900
2656885
850
2656840
2656381
650
2655998

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.