Abdreas Lundberg digital print

396328

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Super dots, 3x3, monogramsignerad AL, numrerad 22/90, digital print, bladstorlek ca 60x60 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
2654600
650
2654598
600
2648760
550
2648760
450
2654596

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.