Peter Dahl färglitografi

396326

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion

Rum 9

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2656748
2656747
1 300
2656730
2656728
2655938
600

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.