Gunnar Johnsson oljemålning

396322

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på duk, ca 65x73 cm

Tavelvagn 32

Gunnar Johnsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2656554
1 800
2654776
1 700
2656553
1 700
2654776
1 600
2656472

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.