Gunnar Johansson

396321

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 24x23 cm

Fack 38

Gunnar Johansson

Budhistorik (17 bud)
2656343
2656341
950
2656336
900
2656340
900
2656336
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.