Lennart Jirlow färglitografi

396320

LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, numrerad 365/510, färglitografi, Arches, ca 64x49 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Tavelvagn 32

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (28 bud)
2656992
4 800
2656991
4 600
2656991
4 200
2656990
2656989
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.