Karl Höglund

396318

KARL HÖGLUND (född 1940): Du och jag, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 60 x 41 cm,
oramad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Karl Höglund
Budhistorik (9 bud)
2655081
750
2656552
700
2655081
600
2656144
550
2655081
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.