Karl Erik Höglund litografi

396317

KARL HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K Höglund, EA, färglitografi, ca 43x60 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Karl Erik Höglund litografi

Budhistorik (14 bud)
2656720
850
2656713
2656715
2656713
750
2656714
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.