Skåp sannolikt Jämtland

396312

SKÅP, sannolikt Jämtland, blåmålat med polykrom dekor av blommor, krönet med marmorering i blått, invändigt med hyllor, svarta kulfötter, 4-delat, höjd ca 205, 170x60 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Retuscher, delvis senare bemlåning, slitage, skador,

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 19

Skåp sannolikt Jämtland

Budhistorik (32 bud)
2656852
17 000
2656277
16 500
2656851
16 500
2656277
15 000
2656849
14 500

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.