Astri Bergman Taube reliefer

396301

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", reliefer, 5 st., gips, signerade, numrerade 1354, vardera ca 20x40 cm

Konst, Skulpturer, Temaauktion, Sommar

Astri Bergman Taube reliefer

Budhistorik (20 bud)
2656468
2 400
2656425
2655606
2655616
2655606
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.