Matbord 1900-talets mitt

396300

MATBORD, fanerat i ek, 1900-talets mitt, höjd ca 75, diameter 150, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm medföljer

Ytsakdor, smärre fanerbortfall, fläck

Rum 12

Matbord 1900-talets mitt

Budhistorik (10 bud)
2656149
750
2656366
700
2656149
650
2656358
600
2656149
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.