Chiffonjé 1800-tal

396290

CHIFFONJE, 1800-talets slut, björk och svärtat trä, höjd 105, 110 x 47 cm, nyckel finns

Bruksslitage, lös listdel

Rum 18

Chiffonjé 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
2656762
2 400
2656686
2656709
2656686
1 900
2656708
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.