Stolar 1960-tal

396286

JOHANSSON DESIGN, stolar, 4 st, gräddvitt skinn, sits på snurrbar pelarfot, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Rum 4

Stolar 1960-tal

Budhistorik (20 bud)
2656006
2656383
1 400
2656006
1 300
2656344
2656006

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.