Stolar gustaviansk stil

396282

MATSTOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 2000-tal, vitlackerade med textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Hylla 8

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
2656393
2 400
2656389
2656388
2656386
1 900
2656385
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.