Pelle Åberg oljemålning

396281

PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinteriör, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 40x55 cm

Rum 5

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (54 bud)
2656706
15 000
2656838
14 500
2656706
14 000
2656830
13 500
2656706
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.