Kompostion oljemålningar

396279

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositon, otydligt signerade, olja på pannå, ca 10x31 resp 41x33 cm

Fack 8

Kompostion oljemålningar

Budhistorik (2 bud)

2656531
2651766

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.