Uno Vallman oljemålning

396277

UNO VALLMAN (1913-2004): Stad i vinteskrud, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 16x22 cm

Fack 30

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2656118
2656117
750
2651545
700
2650318

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.