Stellan Mörner

396276

STELLAN MÖRNER (1896-1979): (2) "Teater", signerad Mörner, H.C XXXII/ XL resp H.C XXX/ XL, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm, oramade

Fack 9

Stellan Mörner

Budhistorik (2 bud)

2656429
2649755

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.