Madeleine Pyk litografi

396273

MADELEINE PYK (f 1934): "Skägga", signerad Madeleine Pyk, numrerad 216/250, färglitografi, blindstämpel Mourlot, ca 44x35 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 35

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (6 bud)
2656412
550
2655070
500
2656411
450
2655070
2655864

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.