Nadezda Streltsova oljemålning

396269

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50 x60 cm

Rum 21

Budhistorik (33 bud)
2652739
13 500
2652704
13 000
2651756
12 500
2651572
12 000
2651755
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.