Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

396268

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Motiv från Bergianska trädgården, signerad och daterad 2016, olja på duk, ca 60x90 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 22

Budhistorik (38 bud)
2656860
12 500
2655333
12 000
2656859
11 500
2655333
11 000
2656856
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.