Ivar Nyberg oljemålning

396267

IVAR NYBERG (1855-1925): Etsaren Axel Tallberg, signerad och daterad I. Nyberg 84. olja på duk, ca 110x93 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Ivar Nyberg oljemålning

Budhistorik (36 bud)
2659135
66 000
2659133
64 000
2659134
64 000
2659133
62 000
2659132
60 000

Slutpris SEK:
66 000
6 296 EUR, 7 082 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.