Timo Solin bemålad metall

396263

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår, bemålad metall, signerad och daterad -94, höjd ca 61 cm, bok om Timo Solin medföljer

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Timo Solin bemålad metall

Budhistorik (7 bud)
2655825
2655323
2649751
2 800
2647501
2 600
2647500
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.