Timo Solin bemålad metall

396261

TIMO SOLIN (född 1947): Grön flicka med rött hår, bemålad metall, signerad och daterad -94, höjd med plexiglasplatta ca 51 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Timo Solin bemålad metall

Budhistorik (8 bud)
2655962
4 600
2655979
4 400
2655962
4 200
2655792
2655731
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.