Peter Hagdahl färglitografi

396248

PETER HAGDAHL (född 1956): Komposition diptyk, signerad P. Hagdahl, 134/210, färglitografi, vardera ca 42x29,5 cm

Något gullnad

Fack 54

Peter Hagdahl färglitografi
Budhistorik (1 bud)

2653474
2016-07-15 17:57:34

2016-07-17 kl 13:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.