Termometer

396247

TERMOMETER, "Camel - fyllig men mild", emalj, 1900-talets mitt, ca 61x12 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 6

Termometer

Budhistorik (11 bud)
2654363
1 900
2654537
1 800
2654363
1 700
2652427
1 600
2654362
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.