Reinhold Ljunggren litografier

396245

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Blidösund samt Juno, signerad R. Ljunggren, 185/310 resp p.t , färglitografi, ca 33x42 resp 22x15 cm

Gullnad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 38

Budhistorik (25 bud)
2655941
2 400
2655940
2655934
2655934
1 700
2655933
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.