Miniatyrer Friberg

396243

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 5 st, Gustavsberg, stengods, glaserade, signerade Friberg/ Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 2,5-7 cm

Två miniatyrer med otydliga signeringar, fotringar med obetydliga glasyrnagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

Keramik/Porslin, Konst, Skulpturer

Miniatyrer Friberg

Budhistorik (6 bud)
2655526
2 600
2647387
2 400
2647386
2647385
2647336
700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.