Bröderna Andersson fåtölj med fotpall

396242

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj och fotpall, 1960-tal, benställning i teak, klädsel i chokladbrun galon, ställbar, skyltmärkta, sitthöjd ca 39 cm, fotpallens mått ca 41, 62x38 cm

Slitage i klädsel, något blekta armlän

Rum 7

Budhistorik (2 bud)

2653142
2652541

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.