Trancheringsbestick och karotter med lock

396238

TRANCHERINGSBESTICK 3+2 dlr, KAROTTER med lock, 2 st, nysilver, 1900-tal, karotternas längd 24-30 cm

Slitage

Diverse, Metall

Budhistorik (18 bud)
2655548
1 400
2655552
1 400
2655548
1 300
2655551
2655548

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.