Alvar Aalto spegel

396237

AlLVAR AALTO, 1900-talets slut, björk, höjd ca 120x50 cm

Repor

Speglar, Design

Rum 12

Alvar Aalto spegel

Budhistorik (16 bud)
2655453
1 600
2655450
2655451
1 400
2655450
1 300
2655449

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.